Hej! Poznajmy się! Jestem Ania i…

Fot. Ania Ulanicka

Grafik Komputerowy

To mój oficjalny tytuł zawodowy, który uzyskałam na Polsko-Japońskiej uczelni, studiując Sztukę Nowych Mediów. Przedtem zdążyłam jeszcze zrobić dyplom licencjacki z Projektowania Obuwia i Galanterii Skórzanej z dodatkowym kierunkiem jakim jest Projektowanie Tkaniny Dekoracyjnej w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Ta różnorodność kierunków, pozwoliła mi na uzyskanie nieszablonowego myślenia, poznawać nowe narzędzia oraz wyjścia poza swoje schematy.

14 lat

Tyle mniej więcej moje życie kręciło się wokół sztuki i twórczości! Moje pierwsze „poważne kroki” były, kiedy w 6 klasie podstawówki mama zaprowadziła mnie na pierwsze zajęcia z rysunku i malarstwa. Połknęłam bakcyla i tak mi już zostało.

Doświadczenie

Zbieram je od zawsze. Od swoich pierwszych rysunków, przez chodzenie na kursy, uczestnictwo w plenerach malarskich, studia artystyczne aż po pracę w zawodzie w agencji reklamowej.

Odkąd pamiętam w moim pokoju zawsze waliły się kredki, farby, pędzle, sztalugi, płótna. Doprowadzałam swoją rodzinę do szewskiej pasji swoim bałaganem. Nadal doprowadzam mimo swojej wyprowadzki!

Społeczność

Uwielbiam dzielić się moją wiedzą i pasją, dlatego postanowiłam stworzyć bloga i poprowadzić swoje kanały w social mediach. Dołącz do mojej artystycznej podróży!

Więcej!

Trudno mi jest się zatrzymać w miejscu i nieustannie szukam rozwoju. Kocham crossfit, im większy placek ze mnie tym lepiej. Joga, którą praktykuję od paru miesięcy, idealnie mi się równoważy z wyciskaniem sztangi na sali. Może dlatego, że jestem zodiakalną Wagą?

A jeśli równowaga w moim życiu jest ważna, to w przeciwwadze do przelewania hektolitrów na sali to mam dni totalnego lenistwa na kanapie, z grycanami pod ręką (TYLKO lody miętowe z kawałkami czekolady, mmm…) i namiętne wertowanie Netflixa pod kocykiem 🙂


IG: @aneczkajestem_ | email: hello(at)aneczkajestem.pl

aneczkajestem.pl

Fot. Ania Ulanicka

 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

- O MNIE -

Cześć, nazywam się Ania Materska. Maluję co mi w duszy zagra. Lub nie zagra. Bloguję dla tych, co mają odwagę tworzyć lub chcą poznać świat artystów od poszewki.

– NAPISZ DO MNIE –